Főbb feladatok:

  • Mezőgazdasági gépek értékesítése
  • Új ügyfélkapcsolatok felkutatása, a meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Rendezvényeken, kiállításokon a Kft. képviselete
  • Projektek követése
  • Önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kelet-Magyarországi lakhely
  • Nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés - alapbér + jutalék
  • Szakmai utak

Munkavégzés helye:

  • Csongrád megye és környéke régió

Kapcsolat

Telephely: 5600 Békéscsaba, Felsőnyomás 428.

GPS koordináták: É 46.68625°; K 21.04511°

Mobil: +36.30.409.1634

Tel./Fax: +36.66.445.111

Email: kcbekes@gmail.com

Nyitva tartás: H-P: 7:00-16:00, Szo: 7:00-12:00

Ugrás a tetejére